ArticleTrader.com
  

 Main Menu

  Home
  Member Login
  Submit Article
  RSS Feeds
  Contact Us
  About

 Categories

  Automotive
  Business
  Computers
  Entertainment
  Finance
  Food
  Health
  Home and Family
  Internet
  Legal
  Science
  Self Improvement
  Shopping
  Society
  Sports
  Technology
  Travel
  » Aviation
  » Destinations
  » Vacations
  Writing

187 users online. 
  » Category Sponsors
  Get Your Link Here - Limited Time Bargain at only $11/month!

Home » Travel » Vacations » Cudowny urlop we Włoszech z ubezpieczeniem na wakacje

Alanbenson
Article written by Alanbenson

View Full Profile
Get Html Code
PDF | Print View | Post to your Site

Cudowny urlop we Włoszech z ubezpieczeniem na wakacje

Submitted by Alanbenson
Tue, 11 Jun 2013

Podczas pierwszej wizyty we Włoszech kraj ten otwiera przed turystami ogrom możliwości. Włochy słyną z pałaców, przepięknych krajobrazów, bogatej historii i wspaniałej kultury - to prawdziwy skarb pod względem sztuki i architektury. Każdy miłośnik podróżowania i odkrywania piękna przyrody oraz architektury powinien tu przyjechać chociaż raz w życiu. Wiele włoskich miast jest znanych na całym świecie. Florencja i Mediolan to dwa najpopularniejsze miasta, oferujące również przepyszną kuchnię regionalną.

Włochy to niekończąca się opowieść dla miłośników dobrego jedzenia

Florencja to najważniejsze miasto w Toskanii, pełne ważnych znalezisk archeologicznych. Osoby przyjeżdżające tu koniecznie muszą zobaczyć niezapomniany majestat tego miejsca, gdzie co krok można znaleźć ślady przeszłych lat. Mieści się tu Duomo i Baptysterium, ale można również spróbować pysznych dań w licznych bistro, kawiarniach i budkach z jedzeniem. Ribollita, schiacciata, primi piatti i gnocchi di semolina to tylko niektóre przykłady smakołyków, jakimi można się tu zajadać.

Mediolan to miasto zapierające dech w piersiach. Słynie z luksusowych sklepów, wspaniałych placów i ważnych miejsc kulturalnych. Stanowi też jedno z najbogatszych miast w Europie. Idealnym zwieńczeniem nocy w operze La Scala będzie kęs wyrabianej lokalnie pizzy, która naprawdę może wynagrodzić wszelkie trudy podróży z Polski do Włoch. Tortelli di zucca, zuppa pavese, pizzoccheri, polenta, carpaccio i araosta to wyjątkowe smakołyki, które mogą stanowić odskocznię od popularnego włoskiego makaronu i dodać nieco pikanterii zwykłemu dniu.

Na całym świecie Włochy słyną z pizzy, makaronu oraz sosu pomidorowego. Jednak narodowe dania włoskie są zróżnicowane i zależą w dużej mierze od regionu kraju. Lokalna kuchnia w tych miejscach składa się z dań opartych na chlebie, warzywach, serze żółtym oraz białym mięsie, zazwyczaj przygotowanych z konserwowanych składników o naturalnej jakości, wyglądzie i smaku. Miejscowa kuchnia słynie również z zamiłowania do takich ziół, jak rozmaryn, szałwia, oregano, bazylia i tymianek.

Bezpieczna podróż z odpowiednim ubezpieczeniem wakacji

• Osoby planujące wyjazd z Polski do Włoch mogą rozważyć zakup dobrego ubezpieczenia wakacji, obejmującego sytuacje wymagające pilnej interwencji medycznej podczas podróży.

Ubezpieczenie na wakacje czy podróż jest korzystne, gdyż klienci mogą skorzystać z placówek doraźnej opieki medycznej we Włoszech bez wydawania na to pieniędzy, które dzięki temu można spożykować na pozostały pobyt w tym kraju.

• Ubezpieczenie turystyczne to idealne rozwiązanie również w przypadku przerwania i anulowania podróży. Co więcej, odpowiednia polisa tego typu zapewnia uzyskanie dodatkowej ochrony w przypadku opóźnienia lotu lub jego anulowania.

Polisa wyjazd wakacyjny to idealny wybór dla osób zainteresowanych pojedynczą podróżą. Klienci planujący częste wyjazdy w celach służbowych czy osobistych powinni pomyśleć o polisie długoterminowej wielokrotnej, która zapewnia wiele korzyści. Należy do nich np. rozszerzony zakres ochrony przy niższej składce ubezpieczeniowej. Co więcej, osoby planujące podróż w trybie pilnym skorzystają z tego, że polisy na wiele wyjazdów oferują elastyczność rezerwacji ubezpieczenia przed takim wyjazdem.

 

Author Bio:

Travel Guard - Kup ubezpieczenia turystyczne i ubezpieczenia podróżne online o wielkiej wartości do Travel Guard. Możesz też wybrać Pojedyncze Ubezpieczenie turystyczne, ubezpieczenia grupowe,ubezpieczenie na narty i ubezpieczenie rezygnacja ubezpieczenia.

By: Ankit Kumar


Source: ArticleTrader.com
Creative Commons License

Comments

No comments posted.

Add Comment

You do not have permission to comment. If you log in, you may be able to comment.

 Top Authors

 1 Stebee (3155)
 2 limalan88 (2920)
 3 alien82 (2756)
 4 kajuba (2508)
 5 sverdlow (1712)
 6 jamiehanson (1707)
 7 juliet (1691)
 8 robertoms2003 (1388)
 9 MarkeD (1296)
 10 manhealth1@gm.. (1294)
 11 AnthonyF (1244)
 12 articles (1205)
 13 LouieLiu (1190)
 14 artavia.seo (1141)
 15 gprather (1071)

 More


Record Android Sensor Data
  
2Checkout.com, Inc. is an authorized retailer of ArticleTrader.com

0.05s